Prośba do Parafian i Gości

Turze, 12.06.2022r.

 

                                                                               Prośba do Parafian i Gości

 

              W porozumieniu z Duszpasterską Radą Parafialną postanowiliśmy oddać do renowacji dość mocno uszkodzony główny ołtarz naszego kościoła. Specjalizująca się w tego typu pracach firma z Lubaczowa podjęła się tego zadania. Całkowity koszt odrestaurowania naszego ołtarza waha się w granicach 140 tysięcy złotych.

               Z uwagi na konieczność podjęcia tych prac jak i na konkretne, związane z nimi koszta zwracamy się z wielką prośbą do naszych Parafian i Gości o pomoc  w sfinansowaniu tego szlachetnego dzieła.

               Osoby pragnące wesprzeć finansowo powyższe dzieło proszone są o wpłacanie ofiar na konto parafialne z dopiskiem ,,renowacja głównego ołtarza”. Potencjalni Darczyńcy zostaną wpisani do Księgi Darczyńców naszej Parafii oraz lista Darczyńców zostanie umieszczona w obrazie Najświętszego Serca Pana Jezusa znajdującego się w centralnej części tego ołtarza.

                Planowany koniec powyższych prac przewidziany jest na kwiecień 2023r.

Z góry serdecznie dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli, którym leży na sercu pomnażanie chwały Bożej i piękno naszej świątyni. Bóg zapłać i Szczęść Boże.

                                                   Z poważaniem ks. Marcin Szaboń

                                                                    Wasz proboszcz

 

Nr Konta przelew krajowy: 07 1050 1328 1000 0022 6716 4214 z dopiskiem: ,,renowacja głównego ołtarza”) ING Bank Śląski Oddział  w Raciborzu, ul. Henryka Sienkiewicza 2, 47-400 Racibórz

Dla przelewów zagranicznych PL  43 1050 1403 1000 0024 1747 6518    

(z dopiskiem: ,,renowacja głównego ołtarza”

SWIFT:  INGBPLPW;  ING BANK ŚLĄSKI SA

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia NSPJ Turze, siedziba: Turze, Kościelna 2.