Życzenia na Boże Narodzenie 2022

 

,,Przyszedł do swojej własności..Wszystkim tym jednak, którzy je przyjęli dało moc, aby się stali dziećmi Boga” (J 1,11-12)

Drodzy Parafianie i Goście

                    Oto błogosławiona Noc – Dzień Szczęśliwego rozwiązania. ,,Słowo stało się ciałem i zamieszkało pośród nas”. Słowo Boga istniejące od wieczności, stało się Człowiekiem, jednym z nas.

Na czas zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzę Wam szczerej otwartości na Chrystusa, Jego ewangeliczną prawdę; życzę, aby On był dla Was zawsze nauczycielem ukazującym prawdę na drodze życia doczesnego, ku radości życia w wieczności; życzę doświadczenia Bożej miłości i pokoju, które mają być zachętą dla nas do czynienia dobrych gestów, wyciągnięcia miłosiernych dłoni i wypowiadania ciepłych słów do naszych bliźnich.

            Życzę również gorliwości w wyznawaniu wiary i niegasnącej nadziei pokładanej w mocy Słowa Wcielonego. Niech Niepokalane Serce naszej Matki wskazuje nam gwiazdę prowadzącą do naszego Betlejem, za którym tak bardzo tęsknimy.

                                                                                                 Szczęść Boże

                                                                            Wasz Proboszcz ks. Marcin Szaboń

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia NSPJ Turze, siedziba: Turze, Kościelna 2.